oxysindustryPrzesiewacze, rozdrabniacze, podnośniki ...

oxysindustry

OBROTOWE ŁYŻKI PRZESIEWAJĄCE

Opis: 

Asortyment obrotowych łyżek przesiewających PSB został zaprojektowany z myślą o przesiewaniu materiału do ponownego wykorzystania. Idealnie nadają się do selekcji odpadów w miejscach wyburzeń, odzyskiwania kruszyw na budowach i w budynkach remontowanych, do segregacji odpadów organicznych na wysypiskach śmieci, do wypełniania obudów bezpieczeństwa, zasypywania rurociągów i wielu innych.

 • Szeroki profil wlotowy ułatwiający załadunek materiału
 • Wbudowany wysokociśnieniowy zawór upustowy chroniący przed skokami ciśnienia
 • Rama zabezpieczająca elementy hydrauliczne z łatwym dostępem podczas przeglądów
 • 4-częściowa wymienna siatka przesiewająca, dostępna w różnych rozmiarach oczek (20 - 150 mm)
 • Podwójne łożysko obrotowe do podpierania łyżki przesiewającej
 • Osłona bębna - ograniczenie zużycia ze strony elementów
 • Szybko zużywające się krawędzie przykręcane na śruby, co ułatwia wymianę, skracając czas przestojów i zwiększając wydajność.
 • Począwszy od wersji PSB120R wprowadzono również stożkowe dno, które zwiększa powierzchnię przesiewania i maksymalizuje produktywność.
 • Dostępna jest również w wersji do ładowarki kołowej.

oxysindustry

HYDRAULICZNE ROZDRABNIACZE STATYCZNE

Opis: 

Hydrauliczne rozdrabniacze statyczne firmy PRODEM są idealne do prac wyburzeniowych i mogą znacznie zwiększyć produktywność podczas przerobu betonu.

Rozdrabniacze firmy PRODEM są również idealne do oddzielania lub zmniejszania rozmiarów prętów zbrojeniowych, dzięki czemu można ich użyć do zasypki. To z kolei zmniejsza koszty ogólne dzięki ponownemu wykorzystaniu materiałów na miejscu.

 • Wbudowany zawór przyśpieszający dla uzyskania maksymalnej sprawności i wydajności
 • Siłownik zamocowany na czopie zapewnia duże siły zrywające i stabilny ruch w całym cyklu roboczym
 • System wymiennych zębów zapewnia szybką i łatwą konserwację
 • Szerokie szczęki zapewniają większą powierzchnię roboczą i większą wydajność
 • Wykonane ze stali HARDOX dla zwiększenia trwałości.

oxysindustry

WIDŁY PALETOWE

Opis: 

Widły paletowe firmy PRODEM poprawiają wykorzystanie i opłacalność koparki, eliminując potrzebę stosowania dodatkowej ładowarki teleskopowej lub wózka widłowego na miejscu.

Samopoziomujące Regulowana odległość pomiędzy sworzniami, dzięki czemu widły można używać na wielu koparkach w miejscu pracy Możliwość odwracania wideł zapewniająca bezpieczeństwo na budowie i łatwe przechowywanie Szczeliny do przechowywania sworzni.

oxysindustry

PODNOŚNIK DO RUR

Opis: 

Podnośnik PRODEM do rur do szybkiego użycia lub montażu bezpośrednio do koparki.

Graniczne obciążenie robocze 4 t Nasadki popychacza do wsuwania rur; regulowany rozstaw sworzni pasuje do większości koparek Sworznie 65 mm i 80 mm Długość rur 2,5 m; długość belki 1,8 m.

oxysindustry

AUTOMATYCZNY ŁACZNIK

Opis: 

PRODEM ProQuick jest jedynym na rynku automatycznym łącznikiem z podwójną blokadą, który może podnosić wszystkie standardowe łyżki bez modyfikacji.

Może być stosowany do WSZYSTKICH marek osprzętu i szybkozłączek - bez konieczności zmiany istniejącego wspornika, co przekłada się na oszczędność czasu i kosztów. Może być podłączony przy maksymalnym ciśnieniu w układzie (420 bar) - w przeciwieństwie do jakiegokolwiek innego układu sprzęgającego. Unikalna i opatentowana konstrukcja. Wyprodukowano w Niemczech. W pełni zautomatyzowany system ochrony przed zanieczyszczeniami. Łączy również przewody elektryczne i wodne. Brak strat oleju podczas wymiany. Zoptymalizowany przepływ oleju. Do 830 litrów na minutę

Informacje techniczne

OPATENTOWANE ROZWIĄZANIE Z 100% ZABEZPIECZENIEM PRZED ZANIECZYSZCZENIAMI

To innowacyjne, opatentowane rozwiązanie do szybkiego łączenia zostało zaprojektowane i opracowane w ścisłej współpracy z przemysłem budowlanym w całej Europie. Jest to jedyny układ łączący z całkowicie automatyczną nasadką ochronną na urządzeniu nośnym i osprzęcie, zapewniający 100% ochronę przed zabrudzeniem.

oxysindustry

HYDRAULICZNE ZAGĘSZCZARKI PŁYTOWE

Opis: 

Hydrauliczne zagęszczarki płytowe firmy PRODEM umożliwiają bezpieczne i wydajne zagęszczanie materiału w nasypach, głębokich wykopach, wykopach wąskoprzestrzennych i grodzicach.

Łatwy i uniwersalny montaż - wykorzystuje się te same uchwyty montażowe, co do młotów hydraulicznych. Wytrzymały motoreduktor Pojedynczy wąż z blokadą Wymienne gumy amortyzujące Samonastawne łożysko w bębnie wibracyjnym Nie wymaga smarowania - główna obudowa działa jako kąpiel olejowa.

Adres:

OXYS Sp. z o.o.  
ul. Parkowa 36
42-622 Świerklaniec
tel. +48 662-977-651
Tel. +48 604-659-006  

Adres:

Biuro zarządu:
ul. Janasa 13
41-506 Chorzów
Tel. +48 889-707-607 

Linki:

www.oxysindustry.pl
e-mail: biuro@oxysindustry.pl