oxysindustryChwytaki do złomu

oxysindustry

CHWYTAKI WIELOSZCZĘKOWE

Właściwości:

- 4 zęby
- 5 zębów
- Mag-Grab (uchwyt magnetyczny)

Opis: 

POŁĄCZENIE INNOWACJI I ESTETYKI

Chwytak wieloszczękowy firmy Rotobec jest uznawany za lidera w branży zarówno pod względem innowacyjności, jak i wytrzymałości. Jego elegancki wygląd, a zarazem solidna konstrukcja i możliwość obrotu w zakresie 360° w standardzie sprawiają, że każdy marzy o jego posiadaniu. Chwytaki wieloszczękowe Rotobec, dostępne w konfiguracjach z 4 zębami, 5 zębami i w wersji magnetycznej (Mag-Grab), przesuwają granicę możliwości na zupełnie nowy poziom. „Bestie” te, wyposażone w wysokociśnieniowe siłowniki Rotobec i jedyny w branży niezależny układ hydrauliczny, szybko rewolucjonizują operacje przeładunku złomu. Zwiększenie czasu działania, zmniejszenie kosztów konserwacji i zdominowanie konkurencji

Siłownik na wieki

NIEZALEŻNE UKŁADY HYDRAULICZNE

Przeładunek złomu jest najtrudniejszym zadaniem dla chwytaka. Ryzyko uszkodzenia siłowników i węży, powodujące konieczność zakończenia operacji, jest problemem, z którym codziennie stykają się urządzenia do przeładunku złomu. W celu ochrony najcenniejszego skarbu (jakim jest chwytak), zaprojektowaliśmy siłownik, który zrewolucjonizował branżę. Nasz siłownik zawiera wewnętrzny kanał hydrauliczny, który eliminuje konieczność stosowania węża powrotnego. Ten niezależny układ zapewnia lepszą ochronę i większą trwałość siłownika niż jakiekolwiek inne rozwiązanie na rynku.

Ochrona w zakresie 360°

ZINTEGROWANA OSŁONA SIŁOWNIKA

Innowacyjna, konstrukcja siłownika z niezależnym układem hydraulicznym pozwoliła nam na zamontowanie osłony siłownika, która zabezpiecza siłownik w zakresie 360°. Chwytaki wieloszczękowe Rotobec posiadają niezrównany poziom ochrony bez konieczności wykonywania otworu z tyłu osłony do przeprowadzenia węża powrotnego. Skrócenie czasu przestojów i wkroczenie w przyszłość operacji przeładunku złomu.

MOŻNA NA NAS ZAWSZE LICZYĆ.
ZAAWANSOWANA OCHRONA WĘŻA

Węże dostarczają chwytakowi życiodajnej krwi. Ich ochrona jest niezbędna do sprawnego działania chwytaków i dlatego zadaliśmy sobie wiele trudu, żeby zapewnić im bezpieczeństwo. Nasze węże są prowadzone w sposób, który chroni je przed zagrożeniami, a my dołożyliśmy osłonę nie do przebicia, która zapobiega kosztownym rozdarciom węża.

oxysindustry

CHWYTAKI RPA DO WYBURZEŃ

Właściwości:

- Układ zębów 3x2
- Układ zębów 4x3

Opis: 

RÓB WSZYSTKO LEPIEJ.

Przystawki firmy Rotobec (RPA) są gotowe na wszystko. Każda konfiguracja jest dostępna z rotatorem wiszącym lub jednym z naszych niewiarygodnych rotatorów Rotobec RGP z ustawianiem położenia w obrocie. Wersja przeznaczona do wyburzeń jest zdecydowanie najmocniejszym członkiem rodziny chwytaków RPA. Chwytak ten jest wykonany z grubszej stali i wyposażony we wzmocnioną osłonę, dlatego nie ma sobie równego. Różnorodność przystawek RPA jest po prostu nieporównywalna z żadnym innym typem chwytaka. Przystawka RPA z gwarancją na 18 miesięcy lub 3000 godzin pracy, udzielaną przez wiodącą w branży firmę Rotobec oraz obsługiwana przez nasz światowej klasy serwis techniczny, jest po prostu najlepsza na świecie.

dodatkowa ochrona

DODATKOWA OSŁONA SIŁOWNIKA

W celu zabezpieczenia siłowników i wężownic, wprowadziliśmy wiele dodatkowych osłon do naszych chwytaków RPA z serii przeznaczonej do wyburzeń.

oxysindustry

CHWYTAK WIELOZĘBOWE

Opis: 

NIEWIARYGODNA WYTRZYMAŁOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Chwytaki wielozębowe Rotobec są specjalnie zaprojektowane do przeładunku złomu, odpadów i różnych materiałów, wykazując doskonałą penetrację i wyjątkowe możliwości chwytania materiału. Te wytrzymałe chwytaki są standardowo wyposażone w nasze firmowe rotatory RT, z solidnym wałkiem zębatym i zębatką pierścieniową, a ich nominalny udźwig wynosi 6,3 t. Oferujemy zarówno 4-zębowe, jak i 5-zębowe konfiguracje, żeby zapewnić najlepsze dopasowanie do wszystkich potrzeb związanych z przeładunkiem materiałów. Wszystkie chwytaki wyposażone są w nasze odporne na zużycie końcówki, żeby zmaksymalizować trwałość chwytaka. Nasz chwytak wielozębowy, wyposażony w siłowniki hydrauliczne Rotobec o ciśnieniu 300 bar, wyprodukowane ze stali o wysokiej wytrzymałości, jest po prostu najmocniejszy.

ODPORNE NA ZUŻYCIE KOŃCÓWKI

Nasze unikalne, odporne na zużycie końcówki zapewniają niezrównany poziom wytrzymałości i minimalny czas przestojów chwytaka wielozębowego.

Adres:

OXYS Sp. z o.o.  
ul. Parkowa 36
42-622 Świerklaniec
tel. +48 662-977-651
Tel. +48 604-659-006  

Adres:

Biuro zarządu:
ul. Janasa 13
41-506 Chorzów
Tel. +48 889-707-607 

Linki:

www.oxysindustry.pl
e-mail: biuro@oxysindustry.pl