oxysindustryChwytaki dla kolejnictwa

oxysindustry

CHWYTAKI DO WIĄZEK PODKŁADÓW

Opis: 

SPECJALISTYCZNE URZĄDZENIA DLA SPECJALISTYCZNEGO PRZEMYSŁU

Podkłady kolejowe są życiodajną krwią dla kolejnictwa. Bez nich nie byłoby torów ani pociągów. Sprawny przeładunek podkładów kolejowych, zarówno nowych, jak i używanych, wymaga wyjątkowych przystawek zaprojektowanych specjalnie do tego celu. Nasz chwytak do wiązek podkładów kolejowych jest przeznaczony do przenoszenia wiązek o szerokości od 5 do 9 podkładów. Nie ma lepszego sposobu przenoszenia podkładów kolejowych niż użycie jednego z naszych niezwykłych chwytaków dla kolejnictwa.

Maksymalna siła zwierająca

SIŁOWNIKI WYPRODUKOWANE W NASZEJ FIRMIE
Każdy siłownik został zaprojektowany, wyprodukowany i zamontowany w naszej firmie, żeby zagwarantować absolutnie najwyższą jakość. Chwytaki do wiązek podkładów kolejowych są standardowo wyposażone w nasze wysokociśnieniowe siłowniki o ciśnieniu 345 bar, które charakteryzują się wyjątkowo dużą siłą zwierającą i bezkonkurencyjną trwałością.

Trzymaj się mocno.

Szczęki naszych chwytaków do wiązek podkładów kolejowych mają bardzo szerokie końcówki z (opcjonalnymi) chwytającymi zębami, które zapewniają wyjątkową przyczepność do ładunku.

oxysindustry

CHWYTAKI DO PODKŁADÓW LUZEM

Opis: 

SPECJALISTYCZNE URZĄDZENIA DLA SPECJALISTYCZNEGO PRZEMYSŁU

Podkłady kolejowe są życiodajną krwią dla kolejnictwa. Bez nich nie byłoby torów ani pociągów. Sprawny przeładunek podkładów kolejowych, zarówno nowych, jak i używanych, wymaga wyjątkowych przystawek zaprojektowanych specjalnie do tego celu. Chwytak Rotobec do podkładów luzem jest zmodyfikowaną wersją naszego chwytaka kombinowanego, służącego do załadunku i rozładunku podkładów od strony szyny. Nie ma lepszego sposobu przenoszenia podkładów kolejowych niż użycie jednego z naszych niezwykłych chwytaków dla kolejnictwa.

POZBYWANIE SIĘ TŁUCZNIA Z PODKŁADU

Tłuczeń stwarza szereg problemów podczas czyszczenia pojedynczych podkładów od strony szyny. Chcąc temu zaradzić, wycięliśmy otwór w wąskiej szczęce, żeby tłuczeń mógł wypadać przez wycięty otwór podczas przenoszenia podkładów. Wyeliminowaliśmy również wszystkie szczeliny po tylnej stronie szczęk, w których mógł gromadzić się tłuczeń.

ŁATWA PENETRACJA

Kształt zakrzywionej szczęki może uniemożliwiać chwytakowi łatwe zagłębianie się w stos podkładów, co powoduje nabieranie niepełnych ładunków podkładów i zmniejszenie wydajności. Szczęki naszego chwytaka do podkładów luzem są zakrzywione na zewnątrz, co zapewnia nabieranie za każdym razem pełnego ładunku podkładów.

MAKSYMALNA SIŁA ZWIERAJĄCA
SIŁOWNIKI WYPRODUKOWANE W NASZEJ FIRMIE

Każdy siłownik został zaprojektowany, wyprodukowany i zamontowany w naszej firmie, żeby zagwarantować absolutnie najwyższą jakość. Chwytaki do podkładów luzem są standardowo wyposażone w nasze wysokociśnieniowe siłowniki o ciśnieniu 345 bar, które charakteryzują się wyjątkowo dużą siłą zwierającą i niezrównanym poziomem trwałości.

Adres:

OXYS Sp. z o.o.  
ul. Parkowa 36
42-622 Świerklaniec
tel. +48 662-977-651
Tel. +48 604-659-006  

Adres:

Biuro zarządu:
ul. Janasa 13
41-506 Chorzów
Tel. +48 889-707-607 

Linki:

www.oxysindustry.pl
e-mail: biuro@oxysindustry.pl